Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą (11.02.2024)

1. Dzisiaj do puszek zbieramy pieniądze dla Stowarzyszenia Betel. Pieniądze będą przeznaczone na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych, którymi opiekuje się Stowarzyszenie.

2. W środę rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową zapraszamy na Mszę z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 18.00. Tego dnia jesteśmy zaproszeni do postu ścisłego – bez mięsa i jeden posiłek do syta.

3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie w piątek o godz. 17.00.

4. Do 16 lutego można przywozić elektrośmieci. Proszę je zostawiać przy boksach, koło harcówki (budynek z muralem św. Kaspra).

5. Zbiórka lektorów i ministrantów (zapraszamy kandydatów!) w sobotę o godz. 10.00.

6. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie w niedzielę o godz. 8.30.

7. W każdą niedzielę o 19.00 zapraszamy młodzież do naszego duszpasterstwa „nowe bukłaki” w salce młodzieżowej (wejście po schodach przy toaletach).

8. Ze stolika z czasopismami można zabrać ulotkę informującą o duszpasterstwie młodzieży, którym opiekują się Misjonarze Krwi Chrystusa oraz ulotkę dotyczącą zbiórki elektrośmierci.

Poniedziałek (12.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Wtorek (13.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Środa (14.02) 1) z okazji 7 urodzin Mirona o mądrość i Boże błog.

Czwartek (15.02) 1) Za Ś.P. Genowefę i Antoniego Turek o życie wieczne

2)Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

2) Za Ś.P. Mariannę Reszka w 4 rocznicę śmierci

Piątek (16.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)