Ogłoszenia parafialne na XXV niedzielę zwykłą

1. Dzisiaj mamy trzecią niedzielę miesiąca września. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa  z indywidualnym błogosławieństwem relikwią Krwi Pańskiej  o godz. 16.00.
  2. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  3. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia i święta. W poniedziałek – Święto Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; W środę – Wspomnienie Świętego Ojca Pio, Prezbitera; W piątek – Wspomnienie Błogosławionego Władysława z Gielniowa, Prezbitera.
  4. Dzisiaj, jak było to zapowiadane w zeszłym tygodniu, po każdej Mszy Świętej jest zbierana dobrowolna ofiara do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
  • 21.09 Poniedziałek: Za parafian
  • 22.09 Wtorek:
  • 23.09 Środa:
  • 24.09 Czwartek:
  • 25.09 Piątek:
  • 26.09 Sobota: O szczęśliwy przebieg operacji dla Leona Bieleninika
    9.00 – Za śp. Zofię Ławniczak i Edmunda Juretko
    9.00 – Za śp. Ryszarda Kimler – w trzecią rocznicę śmierci
    11.00 – W piątą rocznicę ślubu Joanny i Wojtka o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wzrost wzajemnej miłości
    11.00 – Chrzcielna
    18.00 –