Ogłoszenia parafialne na XXVII niedzielę zwykłą

1. Mamy miesiąc październik. Miesiąc poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.00; w niedzielę o godz. 17.30.
  2. W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie do Krwi Chrystusa indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  3. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia. W poniedziałek – Wspomnienie Świętej Faustyny Kowalskiej, Zakonnicy; W środę – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; W piątek – Wspomnienie Błogosławionego Wincentego Kadłubka, Biskupa.
  4. W przyszłym tygodniu, w przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Dzień Papieski. W jego ramach po każdej Mszy Świętej będzie zbiórka, dobrowolna ofiara na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II. Jest to zbiórka dla ubogiej a zdolnej młodzieży.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania 11 października 2015 r. po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla obu grup.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  • 05.10 Poniedziałek: Za śp. Zbigniewa (int. od żony)
  • 06.10 Wtorek:
    1. Gregorianka. O złamanie przekleństw, o Boże błogosławieństwo i doświadczenie Bożej miłości dla Konrada oraz o zdobycie dobrego zawodu, podjęcie stabilnej i dobrej pracy i uzdrowienie z chorób
  • 2. Od Koła Różańcowego z parafii Św. Józefa z Wrocławia – o zanurzenie w Krwi Chrystusa przeszłości, teraźniejszości i przyszłości dzieci i rodziny członków grupy
  • 07.10 Środa:
    1. Mocą Krwi Chrystusa o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej oraz o łaskę przyjęcia sakramentów
  • 08.10 Czwartek:
    1. Za zmarłych z rodziny Bzowy
  • 09.10 Piątek: Gregorianka
  • 10.10 Sobota:
    1. W 30 rocznicę sakramentu małżeństwa Elżbiety i Czesława o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla nich i całej rodziny
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące