Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą (20.01.2019)

1. Dzisiaj podczas Mszy o godzinie 11.00 oprawę muzyczną zapewnią skrzypce i wiolonczele z Częstochowskiej Szkoły Suzuki. Po Mszy koncert charytatywny. Zbieramy ofiary dla Aleksandra Mazepy – skrzypka Częstochowskiej Orkiestry Symfonicznej, który uległ wypadkowi. Przed laty p. Aleksander grał w naszej parafii podczas koncertu charytatywnego dla chorego chłopca, a teraz sam potrzebuje wsparcia.
  2. Dzisiaj jest trzecia niedziela miesiąca. O Godzinie 14.30 dróżki Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium, a o godz. 16.00 dodatkowa Msza Święta o uzdrowienie duszy i ciała.
  3. We wtorek o godzinie 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ze starszej grupy.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej w sobotę 26 stycznia o godz. 16.00.
  5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Proszę, aby postawić w widocznym miejscu krzyż i przygotować kropidło z wodą święconą.
  6. Za tydzień taca przeznaczona na budowę kościoła.
  7. Na końcu kościoła jest plan kolędy, a w zakrystii naklejki dla dzieci.
  8. Zbiórki ministrantów w nadchodzącym tygodniu nie będzie.