Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Objawienia Pańskiego (6.01.2019)

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie nazywana Świętem Trzech Króli. Podczas Mszy święcimy kredę, którą oznaczymy nasze domy.
  2. Dzisiaj jest rozstrzygnięcie konkursu na ozdoby choinkowe. Wszystkie dzieci, które powiesiły swoją ozdobę zostaną nagrodzone.
  3. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Proszę, aby postawić w widocznym miejscu krzyż i przygotować kropidło z wodą święconą.
  4. Zapraszam członków wspólnot: Żywego Różańca, Neokatechumenatu, Domowego Kościoła, Ministrantów, na wspólne kolędowanie i opłatek 13 stycznia po Mszy o godz. 9.00.
  5. 20 stycznia podczas Mszy o godzinie 11.00 oprawę muzyczną zapewnią skrzypce i wiolonczele z Częstochowskiej Szkoły Suzuki. Po Mszy koncert charytatywny. Zbieramy ofiary dla Aleksandra Mazepy – skrzypka Częstochowskiej Orkiestry Symfonicznej, który uległ wypadkowi. Przed laty p. Aleksander grał w naszej parafii podczas koncertu charytatywnego dla chorego chłopca, a teraz sam potrzebuje wsparcia.
  6. Na końcu kościoła jest plan kolędy, a w zakrystii naklejki dla dzieci.