Ogłoszenia parafialne w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (1.01.2017)

1. Z uwagi na kolędę, w poniedziałek (2.01), wtorek (3.01), środę (4.01) zostanie przesunięta Msza św. z godz. 17:30 na godz. 8.00
  2. Od jutra rozpoczyna się w naszej parafii wizyta duszpasterska popularnie nazywana kolędą. Prosimy o przygotowanie krzyża ze świecami oraz wodę święconą z kropidłem.
  3. W piątek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie nazywana święto 3 króli. Porządek mszy świętych jak w niedzielę. Na każdej z mszy będą święcone i rozdawane kredy do oznaczenia naszych domów.
  4. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do konkursu na ozdobę choinkową. Podpisane prace proszę zawieszać na choince po lewej stronie ołtarza. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród 6 stycznia po Mszy Świętej o godzinie 11.00.
  5. Odwiedziny chorych oraz spowiedź pierwszopiątkowa – z racji uroczystości – w przyszły piątek 13 stycznia.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa dziesiątką różańca.
    W Róży różańcowej wymiana tajemnic.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie ma grupa 1 młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  8. Przychodnia przy ulicy św. Pawła 4 zaprasza w najbliższą sobotę 7 stycznia na bezpłatne badanie stanu próchnicy zębów przy pomocy nieinwazyjnej aparatury.
  9. Wspomnienia liturgiczne: Poniedziałek. Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu. Piątek. Uroczystość Objawienia Pańskiego
  • 02.01 Poniedziałek: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 03.01 Wtorek: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 04.01 Środa: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 05.01 Czwartek: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
  • 06.01 Piątek:
    9.00 – Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    11.00 – Za parafian
    18.00 –
  • 07.01 Sobota: Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    9.00 – 1) Za ś.p. Aleksandra Markowskiego. Msza greg.
    2) W intencji Bogu wiadomej
    11.00 – 1) Za parafian
    2) Chrzest
    18.00 – Za ś.p. Halinę Pijanowską (w 14. roczn. śm.)