Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą (21.01.2024)

1. Dzisiaj o godz. 14.30 zapraszamy na tzw. Dróżki – różaniec do krwi Chrystusa wokół Sanktuarium, a o godz. 16.00 na Mszę w „nowym kościele”.

2. W każdą niedzielę o 19.00 zapraszamy młodzież do naszego duszpasterstwa „nowe bukłaki” w salce młodzieżowej (wejście po schodach przy toaletach).

3. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na „spotkania małżeńskie”.

4. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

5. Zapraszamy młodych na rekolekcje w naszej Parafii w Międzygórzu w dniach 29 stycznia – 3 lutego.

Poniedziałek (22.01) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Wtorek (23.01) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Środa (24.01) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Czwartek (25.01) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)