Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą (28.01.2024)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na „spotkania małżeńskie”.

2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na budowę kościoła.

3. W piątek jest Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza Święta będzie o godz. 17.30.

4. W sobotę o godz. 8.00 zapraszamy na Mszę ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy modlimy się na różańcu w intencji wynagradzającej za grzechy oraz będzie 15 minut medytacji.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 modlimy się dziesiątką różańca przed Najświętszym Sakramentem.

6. W każdą niedzielę o 19.00 zapraszamy młodzież do naszego duszpasterstwa „nowe bukłaki” w salce młodzieżowej (wejście po schodach przy toaletach).

7. Zapraszamy młodych na rekolekcje w naszej Parafii w Międzygórzu w dniach 29 stycznia – 3 lutego.

Poniedziałek (29.01) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Wtorek (30.01) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Środa (31.01) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Czwartek (1.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)