Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą (4.02.2024)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 modlimy się dziesiątką różańca przed Najświętszym Sakramentem.

2. Zapraszamy młodzież do wolontariatu z osobami bezdomnymi. Wyjazd do Katowic o godz. 13.00 spod kościoła.

3. W sobotę zapraszamy młodych do wyjazdu aby zdobyć kolejny szczyt z Korony Polskich Gór. Zgłoszenia pod numerem który jest na plakacie.

4. Bóg zapłać za zeszłotygodniową tace na budowę kościoła. Ofiarowaliście 1800 zł.

5. Dom rekolekcyjny św. Wawrzyńca zaprasza na rekolekcje dla rodzin w dniach 9 – 11.02.2024.

Temat: Wychowanie chrześcijańskie dziś – czy jest możliwe? Prowadzący: Państwo Jacek i Jadwiga Pulikowscy, ks. Bogusław Witkowski oraz Wspólnota Sychar

Zgłoszenia pod numerem: 694451259 lub e-mail boguslaw@odkupieni.pl

6. W każdą niedzielę o 19.00 zapraszamy młodzież do naszego duszpasterstwa „nowe bukłaki” w salce młodzieżowej (wejście po schodach przy toaletach).

Poniedziałek (5.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Wtorek (6.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Środa (7.02) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)

Czwartek (8.02) 1) Za Ś.P. Ewę Radomską w podziękowaniu za życie z prośbą o Miłosierdzie Boże (od rodziny Mielczarków i Radomskich)