Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną

 1. 1 Trwamy w miesiącu poświęconym Matce Bożej. Nabożeństwa majowe tutaj w Kościele są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 2. Ks. Wojciech, proboszcz z parafii św. Faustyny zaprasza w każdą niedzielę maja na godz. 19.00 na nabożeństwa majowe do kapliczki Matki Bożej Szkaplerznej, przy ul. Bialskiej, na górce naprzeciwko szpitala.
 3. W przyszłym tygodniu w siódmą niedzielę Wielkanocy będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Będzie to też trzecia niedziela miesiąca maja. Jednak nie będzie w tym dniu tej dodatkowej Mszy Świętej ku czci Krwi Chrystusa, ponieważ za dwa tygodnie będziemy tutaj, w naszym Sanktuarium obchodzili Ogólnopolski Odpust Matki Bożej Przenajdroższej Krwi.
 4. Druga zapowiedź przedślubna. Maciej Knapik, syn Krzysztofa i Bożeny, urodzony w Częstochowie, zamieszkały na terenie naszej parafii, przy ulicy Oławskiej; i Marta Płocica, córka Eugeniusza i Bożeny, urodzona w Częstochowie, zamieszkała w Częstochowie przy ul. Gombrowicza. Kto by wiedział o przeszkodach w zawarciu tego związku powinien to zgłosić do księdza proboszcza.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy drugiej. Natomiast spotkanie dla grupy pierwszej będzie za tydzień w niedzielę, również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
 6. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
 7. Intencje Mszalne:
 • 11.05 Poniedziałek: Za śp. Stanisława Gęsiarz (w 10 rocz. śm) i za śp. Marię i Izydora Gęsiarz (int. od Ireny z rodziną)
 • 12.05 Wtorek: O łaskę pokoju w rodzinie Czarneckich
 • 13.05 Środa:
 • 14.05 Czwartek: W int. Urszuli o łaskę uwolnienia z nałogu
 • 15.05 Piątek:
 • 16.05 Sobota: W Bogu wiadomej intencji
 • 17.05 Niedziela:
  9.00 – Za śp. Zofię Ławniczak
  9.00 – Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od syna z żoną)
  11.00 – Za śp. Janinę Kuczyńską w II rocz. śm. (int. od syna z rodziną)
  11.00 – Za śp. Ireneusza Tarnowskiego
  18.00 –
Bookmark the permalink.

Comments are closed.