Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

 1. Od piątku rozpoczęliśmy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe tutaj w Kościele są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 2. Ks. Wojciech, proboszcz z parafii św. Faustyny zaprasza w każdą niedzielę maja na godz. 19.00 na nabożeństwa majowe do kapliczki Matki Bożej Szkaplerznej, przy ul. Bialskiej, na górce naprzeciwko szpitala.
 3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będzie rocznica komunii, dla dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkania dla tych dzieci będą w najbliższą środę i czwartek o godz. 18.30, i w sobotę spowiedź dla nich o godz. 16.30.
 4. Pierwsza zapowiedź przedślubna. Maciej Knapik, syn Krzysztofa i Bożeny, urodzony w Częstochowie, zamieszkały na terenie naszej parafii, przy ulicy Oławskiej; i Marta Płocica, córka Eugeniusza i Bożeny, urodzona w Częstochowie, zamieszkała w Częstochowie przy ul. Gombrowicza. Kto by wiedział o przeszkodach w zawarciu tego związku powinien to zgłosić do księdza proboszcza.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Będzie to spotkanie dla grupy drugiej.
 6. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej. Na tej Mszy Świętej będą poświęcone i rozdane obrazki pamiątkowe dla dzieci komunijnych.
 7. Intencje Mszalne:
 • 04.05 Poniedziałek: Za śp. Marka Szczepanika (int. od chrześnicy z rodziną)
 • 05.05 Wtorek:
 • 06.05 Środa: Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od rodziny Wojciechowskich)
 • 07.05 Czwartek:
  1. Za śp. Stanisława Ostojskiego (int. od koleżanek żony zmarłego z Polnamu)
  2. Za dzieci Komunijne
 • 08.05 Piątek: Za śp. Stanisława Zaskurskiego
 • 09.05 Sobota:
 • 10.05 Niedziela:
  9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  9.00 – Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od Róży Różańcowej)
  11.00 – W rocznicę Komunii, za dzieci rocznicowe
  18.00 –
Bookmark the permalink.

Comments are closed.