Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną

1. 1 W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00; Spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  2. Od piątku rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będą tutaj w Kościele po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. W najbliższą niedzielę, 3 maja, przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Ze względu na to, że ta Uroczystość przypada w niedzielę, liturgicznie została ona przeniesiona na najbliższą sobotę. Msze Święte w najbliższą sobotę będą przed południem, o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie Mszy Świętej wieczorem.
  4. Spotkanie dla dzieci komunijnych dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Również to spotkanie z dziećmi komunijnymi będzie w najbliższą środę i piątek o godz. 18.30. W sobotę pierwsza spowiedź i próba generalna o godz. 16.00. A Komunia Święta już w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy pierwszej. Spotkanie dla grupy drugiej będzie za dwa tygodnie, 10 maja w niedzielę, również po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  • 27.04 Poniedziałek:
    1. Za śp. Józefa Bartkowskiego
  • 28.04 Wtorek: Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik
  • 29.04 Środa:
    1. Za śp. Wacława Jezierskiego
  • 30.04 Czwartek:
    1. Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od rodziny Gałwów)
  • 01.05 Piątek:
    1. Za śp. Aleksandra Markowskiego
    2. W I rocznicę sakramentu małżeństwa Grzegorza i Pauliny o Boże błogosławieństwo dla nich i o szczęśliwe rozwiązanie dla Pauliny
    3. Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik
  •  02.05 Sobota:
    9.00 – Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik
    11.00 – Za parafian
    9.00 – Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. wnuka z żoną)
    9.00 – Za śp. Cecylię Rurajską (6 rocz. śm.)
    9.00 – Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik
    11.00 – Komunia
    18.00 – Za śp. Aleksego Przybylskiego – w 1 rocznicę śmierci (int. od siostry z rodziną)