Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

1. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca kwietnia. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
  2. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  3. Spotkanie dla dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej.
  5. W przyszłą niedzielę za zgodą Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo, Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej od 17 lat organizuje zbiórkę funduszy do puszek przed kościołami Archidiecezji Częstochowskiej na rzecz osób chorych objętych opieką hospicyjną. Za wszelką okazaną pomoc na ten cel już dzisiaj bardzo dziękuję.
  • 13.04 Poniedziałek:
    1. Z okazji 18 rocznicy urodzin Jacka Chęcińskiego o Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski i o dobre wybory życiowe
  • 14.04 Wtorek:
    1. Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od pracowników Wydawnictwa „Pomoc”)
  • 15.04 Środa:
    1. Za śp. Halinę i Bronisława Dobosz
  • 16.04 Czwartek:
    1. O łaskę uwolnienia z nałogu Urszuli
  • 17.04 Piątek: Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik
  • 18.04 Sobota:
    1. Z okazji urodzin Marty i Tomka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Duch Świętego
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące