Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zmartwychwstania

1. Dzisiaj mamy trzecią niedzielę miesiąca kwietnia. Droga Krwi Chrystusa o godz. 14.30; Msza Święta ku czci Krwi Chrystusa o godz. 16.00.
  2. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa a po nim indywidualne błogosławieństwo relikwią Krwi Pańskiej.
  3. Spotkanie dla dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej w dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Również to spotkanie z dziećmi komunijnymi będzie w najbliższą sobotę o godz. 11.00 i w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej. Spotkanie dla grupy pierwszej w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  5. Dzisiaj jak zapowiadałem w zeszłym tygodniu, za zgodą Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo, Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej od 17 lat organizuje zbiórkę funduszy do puszek przed kościołami Archidiecezji Częstochowskiej na rzecz osób chorych objętych opieką hospicyjną. Za wszelką okazaną pomoc na ten cel bardzo wszystkim dziękuję.
  6. W czwartek – Uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski; W sobotę – Święto Świętego Marka, Ewangelisty.
  • 20.04 Poniedziałek:
    1. O łaskę zdrowia dla Elżbiety Mizgała, o Boże błogosławieństwo i Boże dary dla niej
  • 21.04 Wtorek: 1. Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik
  • 22.04 Środa:
    1. Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od rodz. Ostojskich)
  • 23.04 Czwartek:
    1. Za parafian
  • 24.04 Piątek:
    1. Za śp. Marię Rzepka
    2. W I rocznicę śmierci Mirosława Iwanowskiego (int. od córki Małgorzaty)
    3. Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik
  • 25.04 Sobota: