Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania

1. Jutro drugi dzień Świąt. Msze Święte tak jak w niedzielę o godz. 9.00; 11.00; 18.00.
  2. Przez cały tydzień trwa Oktawa Wielkanocy. Dlatego w najbliższy piątek nie ma postu, można spożywać posiłki mięsne.
  3. Przyszła niedziela będzie drugą niedzielą Wielkanocy czyli Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  4. Odwiedziny chorych w najbliższy piątek od godz. 9.00.
  5. Spotkanie dla dzieci, które w tym roku przystąpią w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy pierwszej.
  7. W najbliższy czwartek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie będzie nabożeństwa do Krwi Chrystusa.
  • 06.04 Poniedziałek:
    9.00 – Za śp. Stanisławę i Jana Mielczarek
    9.00 – Gregorianka za śp. Stefanię Wąsik (mamę br. Leonarda)
    11.00 – Chrzcielna
    11.00 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny i Macieja z okazji drugiej rocznicy sakramentu małżeństwa
    18.00 – Za śp. Ryszarda Kimla
  • 07.04 Wtorek:
    1. Za śp. Wiesławę, Stanisława i Krzysztofa Słocińskich
  • 08.04 Środa:
    1. Dziękczynno – błagalna z okazji 18 rocznicy urodzin Anny Marii o Boże błogosławieństwo, Boże łaski, wzmocnienie wiary i o dobre wybory życiowe
  • 09.04 Czwartek:
    1. Za śp. Mariannę i Józefa Wrońskich i za zmarłych z tej rodziny oraz za śp. Stefanię i Stefana Korczak