Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

Dziś obchodzimy uroczystość Bożego Miłosierdzia. Również dla nas Polaków piękny dzień kanonizacji Jana Pawła II. Dziękujmy Panu Bogu za życie tego człowieka.

Od czwartku rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy Świętej o godz. 17.30, w Niedzielę po Mszy Świętej wieczorem.

Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca maja. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godz. 17.00.

W najbliższą sobotę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze Święte w naszej parafii w tym dniu będą odprawiane tylko przed południem o godz. 9.00 i o 11.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00 !

zmiana tajemnic różańcowych w Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.

W przyszłą Niedzielę o godz. 9.00 dzieci, które przygotowywały się przez cały rok przystąpią po raz pierwszy w swoim życiu do Komunii Świętej.  Spotkania z dziećmi w tym tygodniu we wtorek, czwartek i piątek o godz.18.15. W piątek po próbie pierwsza spowiedź dzieci komunijnych i ich rodziców.

Rocznica Pierwszej Komunii 11 maja na Mszy Świętej o godz. 11.00. Spotkania z dziećmi rocznicowymi w przyszłym tygodniu we wtorek, czwartek i w piątek o godz. 18.15.

W poniedziałek przypada wspomnienie  św. Wojciecha – Biskupa, Męczennika, Patrona Polski.

We wtorek święto św. Katarzyny Sieneńskiej – Dziewicy,  Doktora Kościoła, Patronki Europy.

W piątek wspomnienie św. Atanazego- Biskupa i Doktora Kościoła.

W czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie majowym możliwość przyjęcia indywidualnego błogosławieństwa Relikwią Krwi Pańskiej.

Spotkania dla ministrantów w najbliższą sobotę nie będzie.

Intencje mszalne:

Poniedziałek 28. 04. 2014 r. – brak int.

Wtorek 29. 04. 2014 r. – za śp. Wacława Jezierskiego.

Środa 30. 04. 2014 r. – dziękczynna i  błagalna za Marcina Ośka w 60 rocznicę urodzin i imienin.

Czwartek 01. 05. 2014 r. – W int. Moniki z prośbą o szczęśliwe zdanie matury i przyjęcie na studia.

Piątek 02. 05. 2014 r. – za śp. Aleksandra Markowskiego.

Sobota 03. 05. 2014 r. :

9.00 -za śp. Stanisławę Trąbka

11. 00 – z okazji 80 rocznicy urodzin Marii z prośbą o potrzebne łaski i dary i o Boże błogosławieństwo.

11. 00 – z okazji urodzin Oli i Zuzi z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę i łaskę zdrowia.

Niedziela 04. 05. 2014 r. :

9.00 – z prośbą o zanurzenie w Krwi Chrystusa relacji w rodzinie Wawerek o ochronę i Boże błogosławieństwo.

11. 00 – w int. dzieci komunijnych.

18.00 -za śp. Zygmunta Malcher (int. od żony)