Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu (20.12.2020)

  1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Jacek Marciniec, proboszcz parafii św. Zygmunta w Częstochowie. Temat: Ojcowskie serce. Zapraszam na kolejne dni w poniedziałek, wtorek i środę. We wtorek jest przedłużony czas spowiedzi. W środę na zakończenie rekolekcji taca będzie przeznaczona dla ks. Rekolekcjonisty.
  2. We wtorek od godz. 9.00 proszę o pomoc w dekorowaniu kościoła na Święta Bożego Narodzenia.
  3. W czwartek jest Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszam do podzielenia się opłatkiem, przeproszenia za winy i przebaczenia własnych krzywd; wspólną modlitwę, odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa, śpiewanie kolęd. O godzinie 22.00 i 24.00 zapraszamy na Mszę Świętą popularnie nazywaną Pasterką.
  4. W piątek 25 grudnia świętujemy Boże Narodzenia. Dodatkowa Msza Święta o godz. 12.30. We sobotę drugi dzień Świąt. Msze jak w niedzielę.
  5. W sobotę od godz. 12.00 poświecenie i błogosławieństwo mieszkań. Zapraszam, aby stanąć w progu mieszkania i przyjąć błogosławieństwo. Nie zbieramy żadnych ofiar. Można je złożyć w kościele ( tego dnia będzie wystawiony koszyk do którego można złożyć ofiarę na budowę kościoła i duszpasterstwo parafii)
  6. Parafianie, którzy chcą przystąpić do spowiedzi i komunii w swoim domu są proszeni o zgłoszenia telefoniczne pod nr: 696-668-012.
  7. Kolęda na zaproszenie (można zgłaszać w zakrystii i pod numer 696- 668-012) lub 26.12 (od godz. 12.00 do 18.00) poświęcenie i pobłogosławienie mieszkań w progu domu.
  8. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić świece wigilijne, czasopismo „Niedziela” oraz zabrać na wigilijny wieczór opłatek. W zakrystii można kupić rozważania Ewangelii na rok 2021.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.