Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu (19.03.2023)

1. Zapraszamy na rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne będą głoszone przez Pallotyna, proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Częstochowie, ks. Michała Wójciaka od poniedziałku do środy podczas Mszy o godz. 18.00. W środę podczas Mszy będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Spowiedź będzie od godz. 17.30 do końca Mszy przez wszystkie dni rekolekcji.

2. Od dzisiaj do soboty modlimy się w intencji obrony życia. Modlitwa 10 minut przed Mszą.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 16.30 w domu parafialnym.

4. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

5. Droga krzyżowa prowadzona przez krąg Domowego Kościoła w piątek o godz. 18.00.

6. W sobotę jest Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy o godz. 17.30 będzie można duchowo adoptować dziecko nienarodzone.

7. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godz. 8.30.

8. Za tydzień Msza za rodziny o godz. 11.00. Po Mszy będzie można przyjąć całymi rodzinami błogosławieństwo relikwią Krwi Chrystusa.

9. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

10. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze do puszek na Wspólnotę Betel. Ofiarowaliście 1010 zł.

11. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową na stronie www.edk.org. Zapraszamy, aby pójść trasą św. Kaspra, która zaczyna się z naszej Parafii. Początek w piątek 31 marca o godz. 20.00.

Poniedziałek (20.03) 1) Za Witalija

2) Za Ś.P. Zbigniewa Atamana

Wtorek (21.03) 1) Za Witalija

2) Za Agnieszkę o przyjęcie darów Ducha Świętego