Ogłoszenia parafialne na IX Niedzielę Zwykłą (2.06.2024)

1. Serdecznie dziękuję za włożoną pracę w przygotowanie i uczestniczenie w procesji Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na trasie procesji, dzieciom za rzucanie kwiatków, panom noszącym baldachim i nagłośnienie, chórowi z panią organistką na czele za oprawę muzyczną, ministrantom i lektorom, moim współbraciom – Misjonarzom Krwi Chrystusa.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 modlitwa dziesiątką różańca. Proszę o prowadzenie 2 różę.

3. Do czwartku trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła po Mszy o godz. 17.30.

4. Jak co niedzielę zapraszamy młodych na spotkanie „Nowych Bukłaków” do salki młodzieżowej.

5. W piątek jest Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Święta jest o godz. 17.30. Od godz. 10.00 są odwiedziny chorych, a spowiedź pierwszopiątkowa od 16.30.

6. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i uroczystości po Mszy o godz. 9.00 i w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

7. Do zbiórki charytatywnej z okazji dnia dziecka zaprasza drużyna „Zwiad” z Hufca ZHP Częstochowa. Zbieramy: art. higieniczne (np.pampersy), książki, przybory plastyczne, nowe ubrania, materiały i zabawki edukacyjne (m.in. gry), wszystkie skarby z których mogą się cieszyć dzieci. Rzeczy te można przynosić do harcówki. Zbiórka trwa do 8 czerwca. Kontakt do organizatorów: 881-611-017

8. Zapraszamy młodych na spływ kajakowy rzeką Nidą od 8 do 11 lipca.

9. Zapraszamy na rekolekcje dla rodzin w naszym domu rekolekcyjnym w dniach 17 – 21 lipca. Można w tym czasie nocować w domu rekolekcyjnym, pod namiotami na terenie Sanktuarium lub dochodzić z własnego domu. W trakcie spotkań małżeńskich równolegle będzie program dla dzieci.

10. Młodych (od 14 lat w górę) zapraszamy na Kasperiańskie Dni Młodych w dniach 25 – 28 lipca. Więcej informacji na stronie kaspersi.odkupieni.pl

11. Zaproszenie na Rekolekcje Ewangelizacyjne w górach (21-26.07 Bańska Wyżna k. Zakopanego tel. 690-009-795) lub nad morzem (26-31.08 Dębki tel. 509-288-801).

12. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Sandomierza, Zamościa, Lublina w dniach 13 – 15 września. Więcej informacji u ks. Łukasza.

Poniedziałek (3.06)

Za Ś.P. Andrzeja Rospondek (od Izabeli Makuch z rodziną)

Wtorek (4.06)

1) Za Ś.P. Andrzeja Rospondek (od kuzynki Ewy Machnik z rodziną)