Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Świętej (26.05.2024)

1. Dzisiaj taca jest przeznaczona na budowę kościoła.

2. Dzisiaj odbędzie się Marsz dla życia i Rodziny. Początek marszu po Mszy w Archikatedrze o godz. 16.00, a następnie przemarsz alejami Najświętszej Maryi Panny. Organizatorzy proszą aby przyjść ubranym na biało i przynieść kwiaty, które zostaną złożone pod figurą Niepokalanej na błoniach jasnogórskich.

3. Jak co niedzielę zapraszamy młodych na spotkanie „Nowych Bukłaków” do salki młodzieżowej.

4. W czwartek mamy Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek Mszy jak w niedzielę.  Po Mszy o godzinie 11.00 rozpocznie się procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej parafii. Proszę mieszkańców o przygotowanie 4 ołtarzów. Z góry dziękuję za włożoną pracę. Proszę również o przystrojenie okien obrazami lub symbolami religijnymi.

5. Przez kolejne osiem dni będziemy szli w procesji z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła po Mszy o godz. 17.30.

6. W sobotę o godz. 8.00 Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec w intencji wynagradzającej oraz 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 wypominki za zmarłych.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 modlitwa dziesiątką różańca. Proszę o prowadzenie 2 różę.

9. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i uroczystości po Mszy o godz. 9.00 i w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

10. Ks. Wojciech – Proboszcz Parafii św. Faustyny zaprasza na nabożeństwo majowe w każdą niedzielę o godz. 19.00 do kaplicy przy ul. Bialskiej.

11. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie festynu parafialnego. Podziękowanie imienne oraz zdjęcia z tego wydarzenia są na stronie facebookowej Sanktuarium Krwi Chrystusa. Na rozbudowę placu zabaw uzbieraliśmy 7060 zł.

12. Ks. Mariusz zapraszam na spływ kajakowy rzeką Liwiec od 30 maja (wieczór) do 2 czerwca. Koszt z wyżywieniem to 270 zł. Zostały 3 miejsca! Zgłoszenia pod numerem 797-002-334

Poniedziałek (27.05)

Za Ś.P. Henryka w 9 rocznicę śmierci i Ś.P. Janinę Aniśko

Wtorek (28.05)