Ogłoszenia parafialne na I niedzielę Adwentu – 2014 r.

1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Adwent. Czas przygotowania na Święta Bożego Narodzenia. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 19 – 21 grudnia.
  2. Zapraszam serdecznie na Roraty. Roraty jak co roku w naszej parafii będą dwa razy w tygodniu. W środy i soboty. Pamiętajmy, aby na te Msze Święte przynieść za sobą lampiony.
  3. Modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach dzisiaj o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00; spowiedź w Kościele od godz. 16.30.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  6. Poświęcone opłatki na stół wigilijny razem z planem Wizyty Duszpasterskiej (kolędy), będą roznoszone w przyszłym tygodniu.
  7. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa, a po nim indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  8. Jest do nabycia w zakrystii, nowa książka „Żyć Ewangelią”, codzienna Ewangelia z rozważaniami na każdy dzień. Koszt tej książki jest niezmienny od kilku lat – 29 zł.
  9. Spotkanie dla ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10.00.
  10. 7 grudnia, a więc za tydzień w naszej parafii gościć będziemy Wspólnotę Ruch Światło Życie. Zajęcia rozpoczną się o godz. 9.00 zawiązaniem Wspólnoty. Wszystkie pary Domowego Kościoła mieszkające na terenie naszej parafii prosimy o włączenie się do posługi w organizacji tego dzieła. Parafian zapraszamy do wspólnej Mszy Świętej o godz. 11.00.
  • 01.12 Poniedziałek: –
  • 02.12 Wtorek: –
  • 03.12 Środa: –
  • 04.12 Czwartek: Za śp. Helenę Łojko (1 rocznica śmierci)