Ogłoszenia parafialne na niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata 2014

1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent. Czas przygotowania na Święta Bożego Narodzenia. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 19 – 21 grudnia.
  2. Wypominki codziennie w Kościele o godz. 17.00; w niedzielę o godz. 17.30.
  3. W czwartek po Mszy Świętej będzie nabożeństwo do Krwi Chrystusa, a po nim indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.
  4. Poświęcone opłatki na stół wigilijny razem z planem Wizyty Duszpasterskiej (kolędy), będą roznoszone na początku Adwentu, czyli na początku grudnia. Jeśli ktoś roznosi opłatki (a tak się już zdarzało), nie ma planu kolędy, mimo że powołuje się na parafię, nie jest przez nas wysłany.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  6. Spotkania dla ministrantów w najbliższą sobotę nie będzie.
  • 24.11 Poniedziałek: Za śp. Helenę i Katarzynę Petecką
  • 25.11 Wtorek: –
  • 26.11 Środa: Za śp. Alojzego Michalika (int. od sąsiadów Krawczyk)
  • 27.11 Czwartek: –