Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu (3.12.2017)

1. Dzisiaj po Mszy o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, dziesiątek różańca i krótka adoracja. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  2. Podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 poświęcimy książeczki do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  3. W każda niedzielę Adwentu – poczynając od dzisiejszej – zapraszamy na Nieszpory dwadzieścia minut przed wieczorną Mszą. Msza ku czci NMP popularnie nazywana Mszą roratnią w każdą środę i sobotę Adwentu o godzinie 17.30. Zaproszone są szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii. Proszę, aby przynosiły na Mszę serca z wypisanymi dobrymi uczynkami, które ostatnio uczyniły.
  4. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, we wtorek, 5 grudnia o  godz. 18.30
  7. W zakrystii można otrzymać opłatek na stół wigilijny.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej w dniach od 20 do 27 lutego 2018. Więcej informacji u ks. Łukasza.
  9. Rekolekcje adwentowe w dniach od 15 do 17 grudnia poprowadzi ks. Krzysztof Surowaniec, Misjonarz Krwi Chrystusa.
  10. Intencje mszalne:
  • 04.12 Poniedziałek: Za ś.p. Józefę Majcherowską
    (int. od brata Stefana z żoną)
  • 05.12 Wtorek: Za ś.p. Zbigniewa Lesiak
    (int. od sąsiadów Krzysztofa i Arkadiusza)
  • 06.12 Środa: Za ś.p. Zbigniewa Lesiak
    (int. od Kasi z Myszkowa z rodziną)
  • 07.12 Czwartek: 1) Za ś.p. Józefa Krysiak
    2) Za ś.p. Andrzeja Hwedoruk
  • 08.12 Piątek: 1) Za ś.p. Mariana Wierzbowskiego
    2) Int. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa za zniewagi, świętokradztwa, oziębłość i zaniedbania wobec Miłości Bożej, które miały miejsce w życiu Beaty, jej rodziny i znajomych
  • 09.12 Sobota: Za ś.p. Elżbietę Bajda