Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Bożego Miłosierdzia (7.04.2024)

1. Dzisiaj jest Niedziela Miłosierdzia. Kończy się Oktawa Zmartwychwstania.

2. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. Proszę o poprowadzenie 2 różę. W różach różańcowych wymiana tajemnic.

3. Po Mszy o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii wraz z rodzicami.

4. Dzisiaj dk Jan Piotr kończy praktyki diakońskie. Serdecznie dziękujemy za wszelkie zaangażowanie duszpasterskie. W imieniu Jana zapraszam Parafię na jego święcenia prezbiteratu, które odbędą się 18 maja o godz. 12.00 w jego rodzinnej Parafii Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej.

5. Festyn parafialny odbędzie się 19 maja. Zapraszamy do przynoszenia fantów (całych, niezniszczonych). Proszę o zgłaszanie gotowości do pomocy (np. w upieczeniu ciast, poprowadzeniu zabaw dla dzieci, przygotowaniu stanowisk z atrakcjami, itp.).

Poniedziałek (8.04) Za Ś.P. Danutę Musik

Wtorek (9.04) Za Ś.P. Danutę Musik

Środa (10.04) Za Ś.P. Danutę Musik

Czwartek (11.04) 1) Za Ś.P. Danutę Musik

2) Za Ś.P. Teresę Kwaśny

Piątek (12.04) Za Ś.P. Danutę Musik

Sobota (13.04) 1) Za Ś.P. Danutę Musik

2) Za Ś.P Kazimierza Kmitę w 20 rocznicę śmierci i Ś.P. Marię Kmitę

9.00 Za Ś.P. Krystynę Konstaciak (od rodziny Hejduków)

11.00 Za Ś.P. Ryszarda Matuszczaka w 8 rocznicę śmierci

18.00 Za Ś.P. Danutę Musik

Zapowiedzi przedślubne:

Przemysław Talar – kawaler z naszej Parafii

Karolina Sobczyk – panna z naszej Parafii

chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody do jego zawarcia jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.