Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego (12.01.2020)

1. Zakończyliśmy oficjalny czas wizyt duszpasterskich. Dziękuję za przyjęcie księży, za wspólną modlitwę i wszelkie sugestie dotyczące parafii. Jeżeli kogoś nie było w domu, a chciałby przyjąć księdza zapraszam do zakrystii, aby ustalić termin.
  2. Dzisiaj rozstrzygnięcie konkurs na ozdobę choinkową. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję i gratuluję talentu.
  3. We wtorek o godz. 10.30 zapraszamy szczególnie młodzież, ale nie tylko, na wyjazd do kręgielni. Koszt 20 zł. Zbiórka pod kościołem.
  4. W środę, czwartek i piątek od 11.00 w domu parafialnym (plebania) można pograć w ping-ponga, piłkarzyki, planszówki.
  5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Dodatkowa Msza o godzinie 16.00. Wcześniej o godz. 14.30 Droga Krwi Chrystusa wokół Sanktuarium.
  6. W zakrystii dla dzieci naklejki.