Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego (7.01.2018)

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11.00 zapraszamy na jasełka parafialne.
  2. Dzisiaj rozstrzygnięcie konkursy na ozdobę choinkową.
  3. Po Mszy o godz. 11.00 i po jasełkach spotkanie mają rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. Wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się 8 stycznia. Plan kolędy w formie papierowej na końcu kościoła i elektronicznej na stronie internetowej parafii. Proszę, aby postawić w widocznym miejscu krzyż i świece oraz przygotować kropidło i wodę święconą.
  5. Zbiórki ministrantów w nadchodzącym tygodniu nie będzie.
  6. Za tydzień 14 stycznia obchodzimy dzień uchodźcy. Tego dnia Msza Święta o godzinie 11.00 będzie odprawiona z formularza o imigrantach i uchodźcach.
  7. Fundacja Na rzecz rozwoju mężczyzn „Przymierze Wojowników” zaprasza na męski wieczór filmowy.
    Jeżeli pragniesz stać się spełnionym mężem, spełnionym ojcem, spełnionym mężczyzną; jeżeli szukasz inspiracji by odważnie podejmować wyzwania dnia codziennego; jeżeli czujesz pustkę, której nie potrafisz zapełnić – to spotkanie jest dla Ciebie. Film i dyskusja są okazją aby odkryć swoją męską tożsamość – tożsamość Przywódcy i Wojownika.
    W ramach spotkania będzie możliwość doświadczenia wspólnoty osób odważnie opierających swoje życie na Bogu, jak również poznać nowe miejsce rozwoju dla mężczyzn, jaką jest Droga Odważnych, poprzez portal www.odwazni.pl
    Zapraszamy w najbliższy czwartek, 11. Stycznia 2018 r. na godz. 19.00 do Domu św. Kaspra przy ul Mąkoszy 1 (koło trójkąta Policji).
    Spotkanie tylko dla mężczyzn. Wstęp wolny.