Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Palmową

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień . To już Ostatnie dni Wielkiego Postu. Zapraszamy wszystkich do udziału w Triduum Paschalnym, do adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i w Grobie. W tym roku jest zrobiony podział na ulice, każda ulica ma swoją godzinę adoracji.

W wielki Piątek obowiązuje post ścisły i liściowy i jakościowy.

do środy włącznie jest możliwość adoracji relikwii Krwi Chrystusa od godz. 17.00 do Mszy Świętej.

W czwartek nie będzie nabożeństwa do Krwi Chrystusa po Mszy Świętej.

Spotkanie dla dzieci komunijnych w najbliższą środę o godz. 18.00.

Druga zapowiedź przedślubna: Tarnowski Damian, kawaler z naszej parafii, zamieszkały przy ulicy św. Kaspra i Majchrzak Katarzyna, panna, zamieszkała w Truskolasach. Kto by wiedział o przeszkodach powinien to zgłosić do ks. Proboszcza.

Spotkanie dla ministrantów w najbliższy czwartek, piątek i sobotę o godz. 10.00.

Dziś po każdej Mszy Świętej jest zbierana dobrowolna ofiara do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego i wystrój Kościoła na święta.

Intencje mszalne:

Wielki Poniedziałek 14. 04. 2014r. – W int. Oliwi , Michała i Leona z prośbą o zanurzenie w Przenajdroższej Krwi ich życia.

Wielki Wtorek 15. 04. 2014r. – W int. Leszka z prośbą o łaskę przemiany życia i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wielka Środa 16. 04. 2014r. – Brak int.

Wielki Czwartek 17. 04. 2014. r :

Msza Święta o godz. 18.00

1) Z okazji 18 rocznicy urodzin Michała Wojciechowskiego z prośbą o dobre wybory życiowe i wszelkie potrzebne łaski od Pana boga.

2) W int ks. Tadeusza Różałkowskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski dla niego i wszystkich kapłanów parafii Przemienienia Pańskiego w Makowie Podhalańskim.

Wielki Piątek 18. 04. 2014r. – Kościół wstrzymuje się od sprawowania Mszy Świętej!

Wielka Sobota 19. 04 2014r. – Brak int.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 20. 04. 2014r. :

6.00 – Rezurekcja – W int. Parafian.

11.00 :

1) Int. chrzcielna.

2) Za śp. Lidię Szopa i za śp. Emilię i Józefa Szopa.

3) Za śp. Jerzego Wójcik.

4) Z okazji 10 rocznicy urodzin Piotra Pindych z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalsze wzrastanie w łasce Bożej.

18.00 -Za śp. Józefa Mesjasz.