Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

Kończymy dziś nasze Rekolekcje Wielkopostne. Dziękujemy bardzo ks. Henrykowi za ich przeprowadzenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nabożeństwa wielkopostne. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.45. Poprowadzi ją Wspólnota Domowego Kościoła z naszej parafii. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30.

Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.

za tydzień Niedziela Palmowa. Przynosimy do kościoła palmy, które zostaną poświęcone na każdej Mszy Świętej.

Codziennie jest możliwość adoracji Relikwii Krwi Chrystusa od godz. 17.00 do 17.30.

W czwartek po Mszy Świętej nabożeństwo do Krwi Chrystusa i indywidualne błogosławieństwo Relikwią Krwi Pańskiej.

Spotkanie dla dzieci komunijnych w niedziele po Mszy Świętej o godz. 11.00.Pierwsza zapowiedź przedślubna: Tarnowski Damian,kawaler z naszej parafii, zamieszkały przy ul. św. Kaspra. Majchrzak Katarzyna, panna, zamieszkała w Truskolasach. Kto by wiedział o przeszkodach w zawarciu małżeństwa powinien to zgłosić do ks. Proboszcza.

Spotkanie dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

W zeszłą niedzielę była zbierana ofiara do puszek na rzecz Częstochowskiego Hospicjum. Zebraliśmy 950,70 zł.Wszystkim ofiarodawcą serdecznie dziękujemy.

W przyszłą niedzielę będzie zbierana ofiara na kwiaty do Grobu Pańskiego  i na wystrój Kościoła na czas Świąt Wielkiej Nocy.

Intencje mszalne:

Poniedziałek 07. 04. 2014r. – o łaskę zdrowia, pomyślne leczenie dla Wojciecha Wąsik.

Wtorek 08. 04. 2014r. – w int. Grzegorza o łaskę uwolnienia od złą i uzdrowienia wewnętrznego oraz przerwanie węzłów genealogicznych wpływających na nałóg alkoholizmu i hazardu.

Środa 09. 04. 2014r. – o łaskę nawrócenia Arka oraz uwolnienie od alkoholizmu i narkotyków.

Czwartek  10. 04. 2014r. – o łaskę zdrowia dla Janiny.

Piątek 11. 04. 2014r. – za śp. Krystynę Chojnowską, Wiesławę Wiraszkę i zmarłych z rodzin Wiraszków i Borowców.

Sobota 12. 04. 2014r. – za śp. Kazimierza Kmita (10 rocznica śmierci) i za śp. Marię Kmita.

Niedziela 13. 04. 2014r. :

9.00 – za Dusze w Czyśćcu cierpiące.

11.00 – z okazji 3 rocznicy urodzin Blanki o potrzebne łaski i dary dla Niej i jej rodziców.

11.00 – int. Chrzcielna.

18. 00 – za dobroczyńców o łaskę i Bożego błogosławieństwa dla Nich.