Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny (26.12.2021)

1. W poniedziałek święto Jana Ewangelisty. Tego dnia podczas  Mszy o godz. 17.30 będzie poświęcenie wina.
  2. We wtorek święto Młodzianków. Podczas Mszy o godz. 17.30 będzie błogosławieństwo dzieci.
  3. Ze środy na czwartek będziemy przeżywali w naszej parafii dobę eucharystyczną. Od Mszy w środę (godz. 17.30) do Mszy w czwartek będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do wpisywania na kartce wyłożonej na końcu kościoła swojej obecności.
  4. W piątek Msza na zakończenie roku o godz. 17.30. Podczas tej Mszy podsumujemy rok duszpasterski w naszej parafii.
  5. W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte o godz. 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy o godz. 9.00!
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 8.40 wypominki za zmarłych. Po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach wymiana tajemnic.
  7. Dziękuję pani Ninie za projekt i wykonanie szopki. Panu Krzysztofowi za wykonanie konstrukcji. Panu Łukaszowi za przetransportowanie dużych choinek. Panu Henrykowi za podarowanie choinek, które stoją przy ambonie.
  8. Dziękuję za pomoc w wystrojeniu kościoła paniom Iwonie i Marii, panom Stanisławowi, Mieczysławowi i Stanisławowi. Dziękuję za prowadzenie śpiewu paniom organistkom, zespołowi: ks. Danielowi, p. Iwonie, Magdalenie, Karinie, Paulinie, Markowi, Stanisławowi, Leonowi.
  9. Konkurs na ozdobę choinkową. Prace można wieszać na choince przy ołtarzu do niedzieli 9 stycznia. Wszyscy zostaną nagrodzeni.
  10. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  11. W zakrystii można kupić „Żyć Ewangelią” rozważania na rok 2022.
  12. W zakrystii można umawiać wizytę duszpasterską tzw. kolędę.