Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny (31.12.2023)

1. Dzisiaj podczas Mszy o godz. 11.00 zapraszamy małżeństwa do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich, a na koniec Mszy całą rodziną można przyjąć błogosławieństwo relikwią krwi Chrystusa.

2. Dzisiaj pół godziny po północy zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną do „nowego kościoła”.

3. Jutro jest Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą o godz. 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy o 9.00!

4. W piątek odwiedziny chorych od godz. 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.

5. W sobotę jest Uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie nazywana Świętem Trzech Króli. Podczas wszystkich mszy (porządek mszy jak w niedzielę) będzie święcona kreda na oznaczenie naszych drzwi (CMB – Niech Bóg błogosławi to mieszkanie).

6. W sobotę podczas Mszy o godz. 11.00 będziemy obchodzić jubileusz 25-lecia naszej Parafii. Będzie z nami ks. Abp Wacław Depo.

Po Mszy zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego zespołu parafialnego.

Po koncercie będą rozdawane krówki z cytatami św. Kaspra. Przy tej okazji będzie można przekazać pieniądze na rehabilitację przyjaciela naszej Parafii Macieja Kryczało. Uległ on wypadkowi i żeby wrócił do zdrowia jest potrzebna droga rehabilitacja.

Po Mszy zapraszamy młodzież do salki młodzieżowej, która zastanie poświęcona i gdzie będzie można zjeść do syta pizzę.

7. Dziękuję drużynie harcerskiej „Zwiad” za trzymanie warty w nocy podczas dobie eucharystycznej która była w naszej Parafii.

8. Dzisiaj taca jest przeznaczona na budowę kościoła.

Poniedziałek (1.01)

11.00 Za Renatę z okazji 60 urodzin

18.00 Za okazji urodzin Marioli w podziękowaniu za życie z prośbą o Bożą opiekę dla niej i syna Bartka (od rodziców)

Wtorek (2.01)