Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej

1. Jutro rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe tutaj w Kościele są po Mszach Świętych. W tygodniu po Mszy Świętej o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. W najbliższy czwartek będziemy obchodzili Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte w tym dniu będą o godz. 9.00 i o godz. 11.00. Nie będzie Mszy Świętej wieczorowej. Procesja ulicami naszej parafii będzie po Mszy Świętej o godz. 11.00. Bardzo proszę jak co roku o przygotowanie ołtarzy na tę Uroczystość. Bardzo proszę też dzieci, dziewczynki, żeby przygotowały płatki kwiatów na procesję, chłopcom też znajdziemy zajęcie na czas procesji.
  3. Od piątku rozpoczynamy Oktawę Bożego Ciała. Przez cały tydzień po Mszach Świętych będzie procesja wokół Kościoła z Najświętszym Sakramentem w trakcie której, będzie śpiewana litania do Serca Pana Jezusa.
  4. Nadchodzący piątek to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź w Kościele od godz. 16.30; Odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej  o godz. 9.00.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00. Jest to spotkanie dla grupy drugiej.
  7. W poniedziałek – Wspomnienie Świętego Justyna, Męczennika; W środę – Wspomnienie Świętych Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, Prezbitera; W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało); W piątek – Wspomnienie Świętego Bonifacego, Biskupa i Męczennika.
  • 01.06 Poniedziałek:
  • 02.06 Wtorek:
  • 03.06 Środa: O łaskę wyleczenia z choroby nowotworowej dla Ewy, o Bożą opiekę i Boże błogosławieństwo niej, jej męża i ich dzieci: Agnieszki, Michała i Zygmunta
  • 04.06 Czwartek:
    9.00 – Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od rodziny Jodłowskich)
    11.00 – Za parafian
  • 05.06 Piątek: O intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa w Polsce i o beatyfikację Służebnicy Bożej Rozalii Celak
  • 06.06 Sobota:
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
    9.00 – Za śp. Antoniego i Piotra Michalik
    11.00 – Chrzcielna
    18.00 – Za śp. Józefa Bartkowskiego (int. od rodziny Krzypkowskich)