Ogłoszenia parafialne niedzielę Świętej Rodziny (27.12.2015)

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. Do piątku włącznie trwamy w Oktawie Bożego Narodzenia. Oczywiście w najbliższy piątek nie ma postu.
  3. W czwartek mamy Sylwestra, ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza Święta o godz. 17.30 a po Mszy będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo dziękczynno – błagalne.
  4. W piątek Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze Święte jak w niedzielę o godz. 9.00, 11.00 i 18.00.
  5. W piątek przypada również pierwszy piątek miesiąca. Ze względu na to, że w tym dniu będziemy witać Nowy Rok, chorych odwiedzę za dwa tygodnie również w piątek tj. 8 stycznia. Jeśli ktoś obchodzi pierwsze piątki miesiąca, a był u spowiedzi teraz na Święta i nie ma grzechu ciężkiego to nie musi się w tym dniu spowiadać, tylko uczestniczyć we Mszy Świętej i przyjąć Komunię Świętą.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  7. W sobotę 2 stycznia rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Od godz. 10.00 ul. Zakopiańska (od ul Wrocławskiej) i ul. Ukryta (od ul Zakopiańskiej). Po dwóch kapłanów.
  8. Spotkanie dla ministrantów w środę o godz. 10.00.
  • 28.12 Poniedziałek: Gregorianka. Za śp. Juliana Tokarz
  • 29.12 Wtorek:
  • 30.12 Środa: Za śp. Aleksandrę Dudkiewicz i za śp. Jacka Dudkiewicza oraz w Bogu wiadomej intencji
  • 31.12 Czwartek: Za śp. Stefanię Wąsik (w 1 rocznicę śmierci)
  • 01.01 Piątek:
    9.00 – W int. dzieci i wnuków Teresy i Grzegorza o Boże błogosławieństwo i Bożą opiekę
    9.00 – Za śp. Tadeusza Adamczyka (w 11 rocznicę śmierci) i za zmarłych z rodzin Adamczyków i Lisów
    11.00 – Za śp. Aleksandrę Chudzik
    18.00 –
  • 02.01 Sobota: Do miłosierdzia Bożego o dar uwolnienia i uzdrowienia dla Kamili i jej rodziny
    9.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
    11.00 –