Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowzięcia (12.05.2024)

1. Dzisiaj podczas Mszy o godz. 11.00 czternaścioro dzieci będzie przeżywało rocznicę pierwszej Komunii.

2. Serdecznie zapraszamy na festyn parafialny, który odbędzie za tydzień. Szczegółowy plan jest na Voucherach, które w dniu pikniku będzie można wymienić na pyszną grochówkę.

W dniu festynu będziemy zbierać pieniądze na plac zabaw dla dzieci. Proszę o przynoszenie całych, niezniszczonych rzeczy (szczególnie dla dzieci), które będzie można otrzymać w ramach cegiełek.

Tego dnia będzie można smacznie zjeść, dobrze się bawić na wielu atrakcjach, a przede wszystkim spędzić czas w klimacie rodzinnym oraz sąsiedzkim.

Za tydzień Msza o godz. 18.00 będzie w „nowym kościele”!!!

3. Jak co niedziela o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie „Nowych bukłaków” do salki młodzieżowej.

4. Spotkanie Rady Parafialnej dzisiaj o 19.30 na plebani.

5. W sobotę o godz. 12.00 w kościele Parafialnym Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej nasz współbrat dk. Jan Piotr Stankowski przyjmie święcenia w stopniu prezbiteratu. Pamiętajmy o nim w naszym codziennych modlitwach.

6. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

7. W maju prosimy Maryję o wstawiennictwo u Swojego Syna – Jezusa. Każdego dnia modlimy się litanią loretańską – w niedzielę po Mszy o godz. 9.00, w tygodniu po Mszy o godz. 17.30.

8. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na cykl 5 spotkań dla małżeństwa w klimacie randki małżeńskiej. Więcej informacji na ulotkach, które są wyłożone na końcu kościoła oraz na plakacie w gablocie.

9. Ks. Wojciech – Proboszcz Parafii św. Faustyny zaprasza na nabożeństwo majowe w każdą niedzielę o godz. 19.00 do kaplicy przy ul. Bialskiej.

Poniedziałek (13.05)

Za Ś.P. Mariannę Lesiak (od siostrzenicy Marii z córkami)

Wtorek (14.05)

1) O przyjęcie się przeszczepu dla Piotra