Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną (5.05.2024)

1. Dzisiaj dwadzieścioro jeden dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, aby ich przyjaźń z Jezusem dojrzewała.

2. Jak co niedziela o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie „Nowych bukłaków” do salki młodzieżowej.

3. W środę jest uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Zapraszamy na Mszę o godz. 17.30.

4. Za tydzień podczas Mszy o godz. 11.00 siedemnaścioro dzieci będzie przeżywało rocznicę pierwszej Komunii.

5. Bóg zapłać za złożone w zeszłym tygodniu pieniądze na budowę kościoła. Ofiarowaliście 2578 zł.

6. W maju prosimy Maryję o wstawiennictwo u Swojego Syna – Jezusa. Każdego dnia modlimy się litanią loretańską – w niedzielę po Mszy o godz. 9.00, w tygodniu po Mszy o godz. 17.30.

7. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na cykl 5 spotkań dla małżeństwa w klimacie randki małżeńskiej. Więcej informacji na ulotkach, które są wyłożone na końcu kościoła oraz na plakacie w gablocie.

8. Zapraszamy na festyn parafialny, który odbędzie się w niedzielę 19 maja. Proszę o przynoszenie fantów (całych, niezniszczonych). Proszę o zgłaszanie się chętnych do pomocy (np. w upieczeniu ciast, pomocy w poprowadzeniu zabaw dla dzieci, pomocy w przygotowaniu stanowisk z atrakcjami dla dzieci, itp.). Rozdajemy vouchery, które w dzień pikniku będzie można wymienić na pyszną grochówkę.

9. Ks. Wojciech – Proboszcz Parafii św. Faustyny zaprasza na nabożeństwo majowe w każdą niedzielę o godz. 19.00 do kaplicy przy ul. Bialskiej.

Poniedziałek (6.05) Za Ś.P. Stanisława Demianiuka i Ś.P. Elżbietę Czyżowską

Wtorek (7.05) O dar nieba dla Ś.P. Dariusza Rybińskiego

Środa (8.05) W intencji wnuków Liliozy i Andrzeja

Czwartek (9.05) W intencji rodziców Liliozy