Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną (28.04.2024)

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 11.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Spotkania Małżeńskie”.

2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na budowę kościoła.

3. Jak co niedziela o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie „Nowych bukłaków” do salki młodzieżowej.

4. W sobotę o godz. 8.00 będzie Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec w intencji wynagradzającej za grzechy i 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 wypominki za zmarłych.

6. Za tydzień podczas Mszy o godz. 11.00 dwadzieścia jeden dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię. Pamiętajmy o nich w naszych codziennych modlitwach aby rozwijała się ich przyjaźń z Jezusem.

7. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza na cykl 5 spotkań dla małżeństwa w klimacie randki małżeńskiej. Więcej informacji na ulotkach, które są wyłożone na końcu kościoła oraz na plakacie w gablocie.

8. Zapraszamy na festyn parafialny, który odbędzie się w niedzielę 19 maja. Proszę o przynoszenie fantów (całych, niezniszczonych). Proszę o zgłaszanie się chętnych do pomocy (np. w upieczeniu ciast, pomocy w poprowadzeniu zabaw dla dzieci, pomocy w przygotowaniu stanowisk z atrakcjami dla dzieci, itp.).

Poniedziałek (29.04) 1) Za Ś.P. Danutę Musik

2) O ulgę w cierpieniu dla Zdzisławy Pilarczyk

Wtorek (30.04) 1) Za Ś.P. Danutę Musik

2) Za Ś.P. Alberta Kwaśnickiego z okazji rocznicy urodzin oraz za jego Ś.P. rodziców Michalinę i Józefa o dar nieba