Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (5.05.2022)

1. Wczoraj szesnaścioro dzieci po raz pierwszy przystąpiło do sakramentu pokuty i pojednania a dzisiaj podczas Mszy o godz. 11.00 przyjęły Komunię Świętą. W rozpoczętym tygodniu będą przeżywały tzw. biały tydzień.

2. W poniedziałek jest święto Maryi Panny, Matki Kościoła.

3. W czwartek jest święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4. W sobotę Msza Święta będzie o godz. 12.00. Nie będzie Mszy o godz. 17.30!

4. W przyszłą niedzielę jest Uroczystość Najświętszej Trójcy. Tego dnia podczas Mszy o godz. 11.00 dwadzieścia troje dzieci będzie przeżywało rocznicę I Komunii. Pamiętajmy o nich w naszej codziennej modlitwie.

5. W czerwcu modlili się litanią do Serca Pana Jezusa. W niedzielę nabożeństwo jest po Mszy o godz. 9.00 a w tygodniu po Mszy o 17.30.

6. W sobotę zapraszamy na festyn parafialny podczas którego będziemy zbierać pieniądze na leczenie Zosi Biecek. Początek o godz. 14.00 a planowane zakończenie o godz. 19.00.

Proszę o przynoszenie do zakrystii niezniszczonych, działających, kompletnych fantów, które później będzie można wylosować w ramach loterii. Chcemy również przeprowadzić aukcję, dlatego jeżeli ktoś posiada cenne przedmioty, które chciałby podarować to proszę o przynoszenie ich do zakrystii.

7. Jeżeli ktoś chciałby poznać ofertę na przyłącze światłowodowe, które przedstawiła firma realizująca ten projekt, może się z nim zapoznać w zakrystii.

Poniedziałek (6.06) Za Ś.P. rodziców Agnieszkę i Józefa

Wtorek (7.06)

Środa (8.06)

Czwartek (9.06)