Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego (29.05.2022)

1. Za tydzień podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00 szesnaścioro dzieci po raz pierwszy przyjmie Komunię Świętą. Dzień wcześniej pierwszy raz przystąpią do sakramentu pokuty i pojednania. Pamiętajmy o nich w naszej codziennej modlitwie.

2. W piątek odwiedziny chorych od godziny 10.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.Po Mszy nabożeństwo czerwcowe i adoracja do 19.00.

3. W sobotę o godz. 8.00 Msza ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy różaniec wynagradzający za nasze grzechy i 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

4. Serdecznie zapraszamy na Wigilię Zesłania Ducha Świętego (sobota) na całodniowe spotkanie „Moc z Nieba” na Halę Sportową przy ul. Żużlowej. Zaproszonym gościem i prelegentem będzie Damian Stayne – katolicki ewangelizator z Anglii, kochający Eucharystię i posługujący charyzmatem uzdrawiania. Wszelkie informacje i szczegółu spotkania są na stronie wigiliazeslania.pl

5. Do końca maja modlili się litanią loretańską proszą Maryję o wstawiennictwo u Jezusa. W niedzielę nabożeństwo jest po Mszy o godz. 9.00 a w tygodniu po Mszy o 17.30. W czerwcu polecamy się Sercu Pana Jezusa.

6. 11 czerwca zapraszamy na festyn parafialny podczas którego będziemy zbierać pieniądze na leczenie Zosi Biecek. Proszę o przynoszenie do zakrystii niezniszczonych, działających, kompletnych fantów, które później będzie można wylosować w ramach loterii. Chcemy również przeprowadzić aukcję, dlatego jeżeli ktoś posiada cenne przedmioty, które chciałby podarować to proszę o przynoszenie ich do zakrystii.

7. Jeżeli ktoś chciałby poznać ofertę na przyłącze światłowodowe, które przedstawiła firma realizująca ten projekt, może się z nim zapoznać w zakrystii.

8. Ks. Wojciech, proboszcz Parafii św. Faustyny zaprasza w każdą niedzielę maja (godz. 19.00) na nabożeństwo maryjne do kapliczki Matki Boskiej Szkaplerznej przy ul. Bialskiej.

Poniedziałek (30.05) Za Ś.P. Jana o dar nieba, zbawienie wieczne, miłosierdzie Boże

Wtorek (31.05) Za Ś.P. Jana

Środa (1.06)

Czwartek (2.06) W intencji Waldemara o dary Ducha Świętego

Piątek (3.06) Za Bernadettę o łaskę wiary i zdrowia

Sobota (4.06) W intencji dzieci Lilii i Andrzeja

Niedziela (5.06)

9.00 Za Ś.P. Helenę i Kazimierza Giżyńskich (od Wandy Madej

11.00 I Komunia

18.00 Za Ś.P. Mariana Sokolińskiego

Bookmark the permalink.

Comments are closed.