Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną (22.05.2022)

1. Dzisiaj Wspólnota Krwi Chrystusa obchodzi swoje coroczne święto związane z tytułem Maryi Wspomożycielki Wiernych.

2. W środę Msza Święta oraz nabożeństwo majowe będą w kaplicy maryjnej u zbiegu ulic Bialskiej i Zakopiańskiej.

3. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.

4. W maju każdego dnia modlili się litanią loretańską proszą Maryję o wstawiennictwo u Jezusa. W niedzielę nabożeństwo jest po Mszy o godz. 9.00 a w tygodniu po Mszy o 17.30.

5. 11 czerwca zapraszamy na festyn parafialny podczas którego będziemy zbierać pieniądze na leczenie Zosi Biecek. Proszę o przynoszenie do zakrystii niezniszczonych, działających, kompletnych fantów, które później będzie można wylosować w ramach loterii. Chcemy również przeprowadzić aukcję, dlatego jeżeli ktoś posiada cenne przedmioty, które chciałby podarować to proszę o przynoszenie ich do zakrystii. Również w zakrystii można zadeklarować upieczenie ciasta, albo innych potraw, którymi będzie się można częstować podczas festynu.

6. Serdeczne zapraszamy na Wigilię Zesłania Ducha Świętego (4 czerwca) na całodniowe spotkanie „Moc z Nieba” na Halę Sportowa przy ul. Żużlowej. Zaproszonym gościem i prelegentem będzie Damian Stayne – katolicki ewangelizator z Anglii, kochający Eucharystię i posługujący charyzmatem uzdrawiania. Wszelkie informacje i szczegóły spotkania są na stronie wigiliazeslania.pl.

7. Ks. Wojciech, proboszcz Parafii św. Faustyny zaprasza w każdą niedzielę maja (godz. 19.00) na nabożeństwo maryjne do kapliczki Matki Boskiej Szkaplerznej przy ul. Bialskiej.

Zapowiedzi przedślubne:

Marta Adamik – panna z naszej Parafii i Marcin Zacharski – kawaler z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia małżeństwa jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.