Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi (1.01.2023)

1. Z okazji Nowego Roku składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim parafianom, aby było w nas coraz więcej wiary, nadziei i miłości, żeby Pan chronił nas o wszelkiego zła, a działo się w naszym życiu dużo dobrego.

2. W piątek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie nazywane Świętem Trzech Króli. Podczas Mszy będziemy święcić kredę do oznaczenia drzwi oraz kadzidło, którym można wypełnić dom.

3. W sobotę o godz. 8.00 Msza ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy różaniec w intencji wynagradzającej za grzechy oraz 15 minut medytacji przed Najświętszym Sakramentem.

4. W niedzielę o godz. 8.30 wypominki za zmarłych.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątka różańca. Prowadzi 1 róża.

6. Zapraszam dzieci do zrobienia ozdób choinkowych i zawieszenie ich na choince przy ołtarzu. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni.

Poniedziałek (2.01) Za Pawła z okazji urodzin

Wtorek (3.01) Za Ś.P. Józefę Parzęczewską (od Andrzeja i Eleonory Kowasz)

Środa (4.01) Za Ś.P. Józefę Parzęczewską

Czwartek (5.01) Za Ś.P. Henryka (od rodziny Michalik)