Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Trójcy Świętej (16.06.2019)

1. Zapraszamy na festyn parafiany w Dzień Ojca – 23 czerwca.
  2. – Ma on charakter charytatywny. Julia jest naszą parafianką. W wieku 5 lat w wyniku zapalenia mózgu zapadła w śpiączkę. Wirusowe zapalenie mózgu, niedowład rąk i nóg.
  3. – Proszę o podarowanie fantów na loterię. Można je przynosić do zakrystii.
  4. – Można podarować cenniejszą rzecz która będzie zlicytowana na aukcji.
  5. – Można przynosić przetwory, ciasta, itp.
  6. – Osoby, które chciałyby się włączyć w organizację proszę o zgłaszanie się u ks. Proboszcza.
  7. We wtorek spotkanie grupy 1 kandydatów do bierzmowania o godzinie 18.30.
  8. W czwartek Uroczystość Ciała i Krwi. Po Mszy o godzinie 11.00 rozpocznie się procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej parafii. Proszę o przystrojenie okien obrazami lub symbolami religijnymi. Z góry dziękuję za przygotowanie ołtarzy. Ołtarz pierwszy – ul. Kaspra, Karaszewicza i Bialska; drugi – ul. Zakopiańska; trzeci – ul. Kielecka, Kutnowska, Pabianicka, Wrocławska, Opolska, Oławska, Mazowiecka, Małopolska; czwarty – Ukryta, Heraklesa, Dedala.
  9. Zbiórka ministrantów w środę o godzinie 18.15.
  10. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy wieczornej (jedynie w czwartek przed Mszą godz. 17.00)
  11. Zapraszamy na wakacyjny wyjazd z Misjonarza oraz Kasperiańskie Dni Młodych. Więcej na ulotkach, które będą rozdawane przed kościołem.
  12. W zakrystii naklejki dla dzieci.