Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną (14.05.2023)

1. Dzisiaj podczas Mszy o godz. 11.00 dwadzieścioro dzieci przeżywa rocznicę I Komunii Świętej.

2. Dzisiaj o godz. 12.30 wyjeżdżamy do Katowic na wolontariat z bezdomnymi. Projekt jest adresowany do młodych.

3. Za tydzień podczas Mszy o godz. 11.00 szesnaścioro dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Dzień wcześniej po raz pierwszy skorzystają z sakramentu spowiedzi. Pamiętajmy o nich w naszych codziennych modlitwach.

4. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Spotkanie Lednickie w sobotę 3 czerwca. Zgłoszenia w zakrystii.

5. Nabożeństwo majowe w niedzielę i uroczystości po Mszy o godz. 9.00 i w dni powszednie po Mszy o godz. 17.30.

6. Ks. Wojciech – proboszcz Parafii św. Faustyny zaprasza w każdą niedzielę o godz. 19.00 na nabożeństwo majowe do kapliczki przy ul. Bialskiej.

Zapowiedzi przedślubne:

Sybilla Wolbiś – panna z naszej Parafii

Robert Bajor – kawaler z Parafii Miłosierdzia Bożego w Rudnikach

chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.

Poniedziałek (15.05) Za Ś.P. Janinę i Józefa Miedzińskich

Wtorek (16.05) Za Ś.P. Zofię Muszyńską

Środa (17.05) 1) O nawrócenie i dary Ducha Świętego dla synów

2) Z okazji 1 urodzin Gustawa o Boże błogosławieństwo