Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną (26.05.2019)

 1. Zapraszamy na festyn parafiany w Dzień Ojca – 23 czerwca. Tak jak w zeszłym roku będzie on miał charakter charytatywny. Proszę o przynoszenie do zakrystii niezniszczonych, działających, kompletnych fantów, które później będzie można wylosować w ramach loterii. Chcemy również przeprowadzić aukcję, dlatego jeżeli ktoś posiada cenne przedmioty, które chciałby podarować to proszę o przynoszenie ich do zakrystii. We wtorek o godzinie 19.00 zapraszam do domu parafialnego wszystkich chętnych do pomocy w organizacji (np. reklamie, wolontariacie, odpowiedzialności za daną atrakcję, itp.).
 2. W poniedziałek spotkanie grupy 3 kandydatów do bierzmowania o godzinie 19.15.
 3. W poniedziałek o godz. 18.30 w domu parafialnym próba chóru.
 4. We wtorek spotkanie grupy 2 kandydatów do bierzmowania o godzinie 18.15. Grupa 1 zaczyna spotkanie o godzinie 18.30.
 5. W czwartek o godzinie 18.45 wspólny wyjazd na spotkanie formacyjne do parafii św. Stanisława na Błesznie. Zaproszone są przede wszystkim osoby, które uczestniczyły w spotkaniach Źródła Wiary i zadeklarowały wstąpienie do wspólnoty.
 6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
 7. Parafialny wyjazd na Lednicę (spotkanie młodzieży) w sobotę rano (godzina do ustalenia). Koszt przejazdu pokrywa Zgromadzenie Misjonarzy Krwi Chrystusa. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
 8. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy Świętej wieczornej.
 9. W niedzielę po Mszy o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa dziesiątką różańca. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
 10. W przyszłym tygodniu taca będzie przeznaczona na budowę kościoła.
 11. W zakrystii naklejki dla dzieci.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.