Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną (19.05.2019)

  1. Dzisiaj Wspólnota Krwi Chrystusa obchodzi swój odpust. Msza Święta o godzinie 11.00 odbędzie się na ołtarzu polowym przy wjeździe na teren Sanktuarium. Po Mszy koncert, stragany z regionalnymi potrawami i pamiątkami.
  2. We wtorek spotkanie grupy 2 kandydatów do bierzmowania o godzinie 18.30.
  3. W czwartek o godzinie 18.45 wspólny wyjazd na spotkanie formacyjne do parafii św. Stanisława na Błesznie. Zaproszone są przede wszystkim osoby, które uczestniczyły w spotkaniach Źródła Wiary i zadeklarowały wstąpienie do wspólnoty.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  5. W niedzielę o godzinie 11.00 Msza z udziałem dzieci. Oprawę muzyczną zapewni zespół. Próba śpiewu w sobotę o godzinie 18.00 w domu parafialnym.
  6. Zapraszamy na festyn parafiany. Odbędzie się w Dzień Ojca – 23 czerwca od godziny 12.00. Tak jak w zeszłym roku będzie on miał charakter charytatywny. Proszę o przynoszenie do zakrystii niezniszczonych, działających, kompletnych fantów, które później będzie można wylosować w ramach loterii.
  7. Nabożeństwa majowe w dni powszednie i soboty o godzinie 17.00 w niedzielę o godz. 17.20. (w środę i niedzielę nabożeństwa są w kapliczce na początku ul. św. Kaspra)
  8. Proboszcz parafii św. Faustyny zaprasza w niedzielę o godz. 19.00 na nabożeństwo majowe do kapliczki Matki Boskiej Szkaplerznej na ul. Bialskiej.
  9. W zakrystii naklejki dla dzieci.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.