Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną (9.05.2021)

  1. Dzięki wsparciu p. Krzysztofa Witkowskiego, dyrektora Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, a równocześnie naszego parafianina, Parafia otrzymała relikwie św. Jana Pawła II (krew). Uroczyste wniesienie relikwii nastąpi 18 maja w rocznicę 101 urodzin papieża.
  2. W piątek podczas Mszy o godz. 17.30 zostaną wniesione i zainstalowane relikwie patrona Parafii św. Kaspra oraz św. Marii de Mattias – założycielki Zgromadzenia Adoratorek Krwi Chrystusa. Tego dnia ks. Łukasz wraz z ks. Filipem Piętą CPPS obchodzą 10 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy do modlitwy za nich i kto może do uczestniczenia w Mszy Świętej. W ramach świętowania zapraszamy w sobotę o godz. 15.00 do Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II na słodki poczęstunek i zwiedzanie Muzeum.
  3. W sobotę zbiórka ministrantów i kandydatów o godz. 11.00.
  4. W maju modlimy się litanią loretańską w tygodniu po Mszy o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00. W środę Msza Święta oraz nabożeństwo majowe będą w kaplicy Matki Bożej Królowej Krwi Przenajdroższej na początku ul. św. Kaspra.
  5. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  6. Zapowiedzi Anna Ewa Orman – panna z naszej Parafii i Wiktor Kowalczuk – kawaler z Parafii św. Jozafata w Gęsiu chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.