Ogłoszenia parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie (16.05.2021)

  1. We wtorek 18.05 w 101 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II zostaną wniesione relikwie papieża. Na koniec Mszy o godz. 17.30 będzie można przyjąć błogosławieństwo relikwiami.
  2. W sobotę zbiórka ministrantów i kandydatów o godz. 11.00.
  3. W sobotę od godz. 20.00 do 22.00 zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Podczas czuwania będziemy prosić Ducha Świętego o odnowienie naszych dary i charyzmaty, tak abyśmy mogli zobaczyć owoce Jego obecności. Czuwanie będzie miało formę modlitwy uwielbienia.
  4. Za tydzień podczas Mszy o godz. 11.00 Wspólnota Krwi Chrystusa będzie przeżywać odpust swojej patronki Maryi Matki i Królowej Krwi Przenajdroższej. Msza będzie na ołtarzu polowym przy bramie wjazdowej.
  5. W maju modlimy się litanią loretańską w tygodniu po Mszy o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
  6. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  7. Zapowiedzi:
  8. 1) Anna Ewa Orman – panna z naszej Parafii i Wiktor Kowalczuk – kawaler z Parafii św. Jozafata w Gęsiu
  9. 2) Maxime Guidon – kawaler z naszej Parafii i Monika Zakowicz – panna z Parafii Niepokalanego Serca NMP w Częstochowie
  10. 3) Damian Pichliński – kawaler z naszej Parafii i Sabina Mieszczak – panna z Parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Siemieniu chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.