Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (23.05.2021)

  1. W ostatni wtorek 18.05 w 101 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II zostały wniesione relikwie papieża. Każdego osiemnastego dnia miesiąca będziemy prosić Boga za wstawiennictwem św. Jana Pawła II za Ojczyznę o jedność, braterstwo, szacunek oraz za rodziny o wierność i miłość.
  2. W poniedziałek (24.05) oraz w środę (26.05) Msza Święta oraz nabożeństwo majowe będą w kaplicy na początku ul. św. Kaspra. W środę pamiętamy o naszych mamach, aby złożyć im życzenia.
  3. W sobotę zbiórka ministrantów i kandydatów o godz. 11.00.
  4. Z okazji zbliżającego się dnia dziecka proszę o przynoszenie nowych lub w bardzo dobrym stanie zabawek, które zostaną rozdane w przedszkolu Jurajskie Dzieci przy ul. Bialskiej.
  5. Za tydzień podczas Mszy o godz. 11.00 nasz parafianin Filip przystąpi do I Komunii Świętej. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  6. W maju modlimy się litanią loretańską w tygodniu po Mszy o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
  7. Procesja z Najświętszym Sakramentem w dniu Uroczystości Ciała i Krwi (3 czerwca po Mszy o godz. 11.00) będzie miała skróconą trasę. Cztery ołtarze będą ustawione w tych samych miejscach co w zeszłym roku. Proszę sąsiedztwa o rozstawienie i udekorowanie ołtarzy. Ofiarę na kwiaty można składać w kościele do skarbonki przy ołtarzu. Dziewczynki, które w tym roku przystąpiły do I Komunii, te które przeżywają rocznicę I Komunii i wszystkie chętne zapraszam do sypania kwiatów przed Najświętszym Sakramentem.
  8. Na stoliku z tyłu kościoła można kupić czasopismo „Niedziela”.
  9. Zapowiedzi: 1) Anna Ewa Orman – panna z naszej Parafii i Wiktor Kowalczuk – kawaler z Parafii św. Jozafata w Gęsiu 2) Maxime Guidon – kawaler z naszej Parafii i Monika Zakowicz – panna z Parafii Niepokalanego Serca NMP  3) Damian Pichliński – kawaler z naszej Parafii i Sabina Mieszczak – panna z Parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Siemieniu  4) Mateusz Lelek – kawaler z naszej Parafii i Daria Komar – panna z naszej Parafii chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić Proboszcza.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.