Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (31.05.2020)

  1. Od poniedziałku do soboty adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do godz. 17.30. Zapraszam do wpisywania swojej obecności na kartce z tyłu kościoła.
  2. W piątek od godz. 16.30 spowiedź pierwszopiątkowa.
  3. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta. Po Mszy różaniec maryjny w intencji wynagradzającej. Zapraszam członków Żywego Różańca oraz wszystkich chcących obchodzić pierwsze soboty.
  4. Nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa w tygodniu po Mszy o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 9.00. Za tydzień po Mszy o godz. 9.00 również modlitwa dziesiątką różańca.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli przygotowania z tydzień po Mszy o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w kościele. Spotkanie dla kandydatów, którzy w tym roku mają przystąpić do sakramentu we wtorek (9 czerwca) o godz. 18.30 w kościele.
  6. Zapowiedzi przed ślubne: Łukasz Sznober – kawaler z naszej parafii i Ewa Wolska – panna z parafii Rokitno chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Marek Hejduk – kawaler z naszej Parafii i Zuzanna Lebelt – panna z Parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody jest zobowiązany powiadomić ks. Proboszcza.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.