Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej (7.06.2020)

  1. Od poniedziałku do środy oraz w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 16.00.
  2. W czwartek Uroczystość Ciała i Krwi Pana Jezusa. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. W tym roku wyjątkowo będą one ustawione na trasie od kościoła do kaplicy Matki Bożej na początku ul. Św. Kaspra. Tam tej odśpiewamy Te Deum i po błogosławieństwie zakończymy uroczystość.
  3. W środę, dzień przed uroczystością, zapraszam do przynoszenia kwiatów, aby udekorować ołtarze. Proszę również sąsiedztwa, aby udostępniły swoje konstrukcje ołtarzy, tak aby je rozstawić na trasie procesji.
  4. Od piątku przez kolejne osiem dni po Mszy Świętej będzie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła podczas której będziemy się modlić litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele procesja będzie po Mszy o godz. 9.00.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli przygotowania z tydzień po Mszy o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w kościele. Spotkanie dla kandydatów, którzy w tym roku mają przystąpić do sakramentu we wtorek 9 czerwca o godz. 18.30 w kościele.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.