Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Trójcy Świętej (27.05.2018)

1. Serdecznie zapraszamy na festyn parafialny za tydzień od godziny 12.00 pod hasłem „Pomaganie przez wspólne grillowanie”. Tego dnia będziemy zbierać pieniążki na leczenie naszego parafianina – Filipa. Na stronie parafii można się zapoznać z atrakcjami, które nas czekają tego dnia. Prosimy o przynoszenie fantów na loterię.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 przejdziemy ulicami naszej parafii (ul. Zakopiańską, Kielecką i Bialską) w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. Proszę o przystrojenie domów. Proszę, aby dziewczynki pierwszokomunijne i nie tylko o rzucanie kwiatków przed Najświętszym Sakramentem. Proszę, żeby czterech mężczyzn z czasie procesji niosło baldachim. Proszę członków Żywego Różańca – z obu róż – o wzięcie na procesji dużego różańca.
  3. Codziennie przez osiem dni po Bożym Ciele będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Proszę, aby w tym czasie ministranci przychodzili na Mszę i procesję, a dziewczynki sypały kwiatki.
  4. W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.30 i spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.30.
  5. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godzinie 11.00.
  6. Za tydzień po Mszy o godzinie 9.00 dziesiątka różańca świętego przed Najświętszym Sakramentem. W różach różańcowych wymiana tajemnic.
  7. Przez miesiąc czerwiec codziennie przed Mszą jest nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  8. Zapowiedzi:
    Olga Krzypkowska – panna z naszej Parafii
    Robert Kwieciński – kawaler z Parafii św. Judy Tadeusza
    Chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakiekolwiek przeszkody w zawarciu małżeństwa jest zobowiązany poinformować o tym ks. Proboszcza.
  • 28.05 Poniedziałek: Za ś.p. Helenę Piecuch. Msza św. greg.
    29.05 Wtorek: Za ś.p. Helenę Piecuch. Msza św. greg.
  • 30.05 Środa: 1) Za ś.p. Helenę Piecuch. Msza św. greg.
    2) Za ś.p. Zbigniewa Ułaszyn (int. od żony, córki Eli z rodziną i syna Jacka)
  • 31.05 Czwartek:
    9.00 – Za parafian
    11.00 – Z okazji 7. rocznicy urodzin Filipka o dar mowy, błogosławieństwo Boże, (int. od babci i rodziców)
    18.00 – Za ś.p. Helenę Piecuch. Msza św. greg.
  • 01.06 Piątek: Za ś.p. Helenę Piecuch. Msza św. greg.
  • 02.06 Sobota: Za ś.p. Helenę Piecuch. Msza św. greg.
    9.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
    2) Za ś.p. Mariana Sokolińskiego
    (int. od żony, córki i syna z rodzinami)
    11.00 – 1) Za dzieci z całej rodziny
    2) Za Marysię, int. dziękczynno – błagalna
    (w podziękowaniu od całej rodziny)
    18.00 – 1) Za ś.p. Helenę Piecuch. Msza św. greg.
    2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o dalsze błogosławieństwo
    dla Juliana