Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą (7.07.2019)

1. Serdecznie dziękuję p. Agnieszce Kubarze naszej organistce i chórowi parafialnemu za zeszłotygodniową oprawę Mszy Świętej odpustowej. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła. Uzbieraliśmy 6321 zł.
  2. Wyjazd ministrancki od 25 do 31 sierpnia. Za tydzień ministranci będą zbierać do puszek pieniądze na wyjazd. Spotkanie dla rodziców w poniedziałek o 18.30.
  3. Przez cały lipiec pół godziny przed wieczorną mszą różaniec do krwi Chrystusa, a po mszy Nabożeństwa lipcowe (litania do Krwi Chrystusa).
  4. Zapraszamy na wakacyjny wyjazd z Misjonarza oraz Kasperiańskie Dni Młodych. Informacje na ulotkach.
  5. Zapowiedzi:
  6. 1. Adrian Wolbiś – kawaler z naszej parafii i Karolina Well – panna z parafii św. Jakuba Apostoła w Krzepicach chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakieś przeszkody jest zobowiązany do powiadomienia swojego proboszcza
  7. 2. Marek Piotr Czaja – kawaler z naszej parafii i Anna Maria Mikuta panna z parafii św. Barbary w Częstochowie chcą zawrzeć związek małżeński. Jeżeli ktoś znałby jakieś przeszkody jest zobowiązany do powiadomienia swojego proboszcza